SilkRoad Online Bİlgi Paylaşım Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SilkRoad Online Bİlgi Paylaşım Forumu

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Yeni Sistemle Şifre Değiştirmek.. [RESİMLİ ANLATIM]

3 posters
YazarMesaj
fursa73
1-10 Level
1-10 Level

Yeni Sistemle Şifre Değiştirmek.. [RESİMLİ ANLATIM] Empty
MesajKonu: Yeni Sistemle Şifre Değiştirmek.. [RESİMLİ ANLATIM]   Yeni Sistemle Şifre Değiştirmek.. [RESİMLİ ANLATIM] Icon_minitimePtsi Nis. 14, 2008 10:14 am

Çoğu kişi şifresini değiştiremediğinden yakınmış. Şifre değiştirmek için artık farklı bir yöntem kullanılıyor.
www.joymax.com adresine giriyorsunuz. öncelikle kendi kullanıcı adı ve şifrenizi kullanarak giriş yapıyorsunuz.(silkroad bannerine tıklayıp diğer siteye gitmeyin. işlemleri bu sitede yapacağız.)
Yeni Sistemle Şifre Değiştirmek.. [RESİMLİ ANLATIM] My.php?image=adsznz0
Karşınıza gelen soru ekranında e-mail adresinizi ve Nickname(sitede kullanılacak takma ad) belirliyorsunuz. bundan sonra confirm kaydediyorsunuz
Yeni Sistemle Şifre Değiştirmek.. [RESİMLİ ANLATIM] My.php?image=adszhf7
İkinci adımda siteden çıkış yapıp tekrar anasayfayı açıyorsunuz. Giriş penceresinin altındaki "Forgot Your ID or Pasword?" seçeneğini seçip alttaki formu doldurarak şifrenizi değiştirebilirsiniz.
Yeni Sistemle Şifre Değiştirmek.. [RESİMLİ ANLATIM] Adszum6
Kuwaity
40-50 Level
40-50 Level

MesajKonu: Geri: Yeni Sistemle Şifre Değiştirmek.. [RESİMLİ ANLATIM]   Yeni Sistemle Şifre Değiştirmek.. [RESİMLİ ANLATIM] Icon_minitimeCuma Nis. 18, 2008 2:02 pm

saol arkadaşım
_TyCoN_
20-30 level
20-30 level

MesajKonu: Geri: Yeni Sistemle Şifre Değiştirmek.. [RESİMLİ ANLATIM]   Yeni Sistemle Şifre Değiştirmek.. [RESİMLİ ANLATIM] Icon_minitimeCuma Nis. 18, 2008 5:23 pm

ok biliodum ztn
Kuwaity
40-50 Level
40-50 Level

MesajKonu: Geri: Yeni Sistemle Şifre Değiştirmek.. [RESİMLİ ANLATIM]   Yeni Sistemle Şifre Değiştirmek.. [RESİMLİ ANLATIM] Icon_minitimeCuma Nis. 18, 2008 9:00 pm

ama artık yeni joymaxta böle deil herhalde

Yeni Sistemle Şifre Değiştirmek.. [RESİMLİ ANLATIM]
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» yeni server gaia