SilkRoad Online Bİlgi Paylaşım Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SilkRoad Online Bİlgi Paylaşım Forumu

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Yeni başLayanLara tavsiyeLer...

3 posters
YazarMesaj
fursa73
1-10 Level
1-10 Level

Yeni başLayanLara tavsiyeLer... Empty
MesajKonu: Yeni başLayanLara tavsiyeLer...   Yeni başLayanLara tavsiyeLer... Icon_minitimeSalı Nis. 15, 2008 8:38 pm

1-) Yeni bir char yapılandırırken full str veya full int gitmeyi tercih edin..

2-)Charınız şekillenmesine uygun silah kullanın.. Full str için blade , glavie veya bow ..Full int için ise sword veya spear kullanın.. Archer iseniz sorun yok.. Hybrid yapıLandırmayı tercih etmeyiniz.. ÖnceLikLe oyunun inceLikLerini öğrenmeye bakınız.. Keza Hybrid karakteri yapıLandırmak sadece oyunu yaLayıp yutmuş kişiLerin yapabiLeceği yani aLtından kaLkabiLeceği bir iştir..

3-)Herzaman için guestleri yapın.. 1 tane bile guesti kaçırmamaya özen gösterin..

4-)Herhangi bir haritayı sadece merakınızdan dolayı gezinmeyin.. 2 Vuruşta ölürsünüz onca zamana ve kaybettiginiz exp.e yazık olur..

5-)Oyuna öncelikle trader mesleginden başlayın.. ve bunu leveliniz min. 24 iken deneyin..Aksi taktirde Downhang kapısındaki earth ghostlardan çok çekersiniz..

6-)Guest yaparken kendinize bir bölge seçin..Ve orada avlanın.. Keza monsterler çok çabuk spawn oluyor..

7-)Monsterlerden düşen paraları mutlaka toplayın..

8-)Eğer çok hızlı bir şekilde level atlamak istiyorsanız sp farmdan kaçının.. Sp farm=skilleriniz içindeki mastery leveliniz ile sizin leveliniz arasındaki fark..

9-)Oyunda mutlaka 4 lü party ile kasın..Bu işlem size +%10 exp ve sp kazandıracaktır..

10-)Bir itemi npcden ziyade playerlardan almaya özen gösterin..Arada afaki bir fiyat farkı oluyor...

11-)Daima levelinize uygun kıyafet giymeye özen gösterin..

12-)Ekonomi yapıyım diye pot içmekten taviz vermeyin..

13-)Durabilitysi azalan itemlerinizi sakın atmayın.. Armor trader veya blacksmite gidip repair all tuşuna basınca eskiyen itemlerin durabiltysi eski halini alır..

14-)Boynunuzda cape varken kasmayın...

15-)Pk olduktan sonra direk kendinizi öldürtme yoluna gitmeyin..Etrafınızda kimse yoksa kasmaya devam edin.. Öldürdüğünüz her yaratık sizin pk pointinizi indirir.. Ama ben bu şekilde çok rahatsız oldum giderse exp gitsin diyorsanız da mutlaka kendinizi Monsterlere öldürtün..Pk iken sizi player keserse 200, monster keserse 400 pk point düşer..

16-)Weapon elixirlarınızı sakın npc ye satmayın..Bütün serverlarda bunun değeri min. 200k civarıdır..

17-)Aynı şekilde sos(seal of star).. som (seal of moon).. ve sosun ( seal of sun ) gibi parlayan bir iteme sahip olursanız mutlaka bilen birinden bir fiyat alın..Ona göre kendi stalınızda degerlendirin..

18-)Oyun içindeki Atlar tek kullanımlıktır.. Aynı ata geri binebilceginizi sanıp da gereksiz yere attan inmeyin..

19-) ve son olarak aga beni kas pls.. aga bana para ver pls.. gibi lafları oyun içinde kullanmayın .. Herzaman için yardımsever olmaya çalışın.. Yaptıgınız her iyiliğin karşılığını mutlaka alırsınız.. Ve bunun bir oyun oldugunu unutmadan zevk almaya bakın
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Yeni başLayanLara tavsiyeLer...   Yeni başLayanLara tavsiyeLer... Icon_minitimeSalı Nis. 15, 2008 8:45 pm

son madde çok işe yarıyor.... yaptıgınız iyilikler sayesinde gün gelir yardım ettiğiniz kişi size yardım eder... örn matedor ve ben oyunda tanıştık... Very Happy
https://srotr.yoo7.com
Kuwaity
40-50 Level
40-50 Level

MesajKonu: Geri: Yeni başLayanLara tavsiyeLer...   Yeni başLayanLara tavsiyeLer... Icon_minitimeCuma Nis. 18, 2008 1:56 pm

arkadaşım cahrının adı nedir lwl kaç belki kasarım benden yüksek deilsen :d

Yeni başLayanLara tavsiyeLer...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» yeni server gaia